• Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Jazyková škola Bratislava a Trnava | Bilingvi
Bezplatné
ukážkové
hodiny
TU Ukážkové hodiny

Jazykové kurzy pre materské školy

LicenciaHlavnou vyučovacou metódou BiLingvi jazykového centra je učenie sa hrou. Prostredie, v ktorom sa dieťa cíti ako vo vlastnej izbe plnej hračiek mu pomáha odbúravať strach z cudzieho jazyka. Jazykové kurzy pre materské školy od BiLingvi sú ušité na mieru každej materskej škole, ktorá má záujem o výuku cudzieho jazyka – angličtiny.

Deti sa hravou formou oboznámia s anglickým jazykom, skamarátia sa so základnými slovíčkami i vetami a možno sa z nich stanú aj speváci. Pravidelné hodiny pre deti od troch do šiestich rokov organizujeme v mieste Vašej škôlky.

Učiteľ anglického jazyka sa dostaví na Vami uvedenú adresu, navodí tú správnu atmosféru a zabezpečí rýchly príjem nových informácií. Meetingy si dávame dvakrát do týždňa po 30 minút. Naše celoročné menu pozostáva z kvalifikovaných lektorov, kvalitného výučbového materiálu a moderných foriem učenia, ktorého výsledkom je primeraná a zábavná angličtina.

Celá naša licencovaná metodika lcf clubs je pod palcom Spoločného európskeho referenčného rámca (Common European Framework).

V prípade ak ste dostali chuť na náš pestrý jedálny lístok, radi Vás navštívime osobne a odprezentujeme Vám naše materiály, ktoré sú špeciálne vyrobené pre materské školy. Našou špecialitou sú pracovné zošity, ktoré získali odporúčaciu doložku Ministerstva školstva SR.

Tešíme sa na Vás a Vaše detičky

Materská škola
Materská škola
Materská škola

Mám záujem o kurz

Viac informácií

 

Naše služby využili: