Jazyková škola Bilingvi rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies nájdete v sekcii webstránky Cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať. V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Jazyková škola Bratislava a Trnava | Bilingvi
Bezplatné
ukážkové
hodiny
TU Ukážkové hodiny

Náš tím

Mgr. Edita Bičanová Nagyová

Mgr. Edita Bičanová Nagyová

majiteľka jazykovej školy
edita@bilingvi.sk
 
Ing. Nikol Bedecsová

Ing. Nikol Bedecsová

riaditeľka jazykovej školy
nikol@bilingvi.sk
 
Mgr. Dominika Kucharovičová

Mgr. Dominika Kucharovičová

študijná riaditeľka
dominika@bilingvi.sk
 
Mgr. Nikoleta Karasová

Mgr. Nikoleta Karasová

manažérka firemných kurzov
nikoleta@bilingvi.sk
 
Terézia Krchová

Terézia Krchová

manažérka pre jazykové kurzy v Trnave
trnava@bilingvi.sk
 
Mgr. Oľga Zacharová

Mgr. Oľga Zacharová

manažérka pre jazykové kurzy v Bratislave
bratislava@bilingvi.sk
 

Naše služby využili: