• Facebook
  • Instagram
  • Google+
  • Youtube
Jazyková škola Bratislava a Trnava | Bilingvi
Bezplatné
ukážkové
hodiny
TU Ukážkové hodiny

Angličtina pre deti

Naštartujte úspešný život vášho dieťaťa. Zabezpečte mu v škole dobré známky. Rozvíjajte jeho verbálne schopnosti a pomôžte mu nájsť si kamarátov. Ako na to?

Angličtinou pre deti v BiLingvi

BiLingvi poskytuje hodiny angličtiny pre skupiny detí vo vekových kategóriách od 2 do 14 rokov. Učíme sa prostredníctvom overenej, hravej a celosvetovo obľúbenej LCF Clubs metódy, ktorú si vďaka hrám, zábavným prvkom a živosti obľúbi určite aj vaše dieťa.

Individuálne aj skupinovo

Ak sa vaše dieťa učí lepšie samo, u nás má aj túto možnosť a ochotne mu poskytneme aj individuálne kurzy angličtiny. Sami však z praxe vieme, že každé dieťa potrebuje kamarátov a aj na to sú určené skupinové hodiny angličtiny.

Naši malí „študenti” sa učia v menších skupinkách po 5, maximálne 8 detí, pričom na vyučovacej hodine sa stretneme raz do týždňa na 45 minút. V prípade individuálneho kurzu je len na vás, ako bude prebiehať.

Cena jazykových kurzov

A cena? Pri skupinovom kurze zaplatíte iba 29 € za mesiac a pri individuálnom závisí na vzájomnej dohode.

Neváhajte a prihláste svoje dieťa na kurzy angličtiny. Uľahčite mu nástup do školy a dajte mu náskok pred spolužiakmi. Je dokázané, že najmenšie deti si dokážu cudzí jazyk osvojiť najlepšie. Tak prečo to nevyužiť?Naše služby využili: