• Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Jazyková škola Bratislava a Trnava | Bilingvi
Bezplatné
ukážkové
hodiny
TU Ukážkové hodiny

Referencie

Róbert Lupták, Engineer, MATERNA Information & Communications s.r.o.

Róbert Lupták, Engineer, MATERNA Information & Communications s.r.o.

Mám možnosť spolupráce s lektormi z Bilingvi, menovite Dominika a Alexander, ktorí mi robia krajšie dni, lebo výuka cudzieho jazyka s nimi je príjemná a efektívna. Veľa som sa stihol naučiť za kvartál a môžem to zhodnotiť len veľmi pozitívne a preto naša spolupráca pokračuje a verím, že aj bude, kým nebudem plynulo rozprávať nemecky. Ďakujem tejto príležitosti, tejto spoločnosti, týmto skvelým ľudom, ktorých má na starosti metodička nemeckého jazyka, Nikoleta. V poslednom rade patrí pochvala i jej samozrejme, ako i celej spoločnosti. Držím palce celému kolektívu, aby ste boli vždy kvalitatívne vysoko a mohli byť všetci spokojní ako ja.
 
PaedDr. Dana Lacková, mamička Hanky a riaditeľka MŠ Jankolova, Bratislava

PaedDr. Dana Lacková, mamička Hanky a riaditeľka MŠ Jankolova, Bratislava

Dobrý deň, Lektorka Janka je super a je vidieť, že svojej práci rozumie a baví ju to. Inak Hankinej staršej sestre sa kurz tak zapáčil, že naposledy s Hankou pracovali spoločne. Hankina sestra Emka máva v tom čase svoje povinnosti a krúžky, iba Hanke troška závidí a niekedy nakúka :) Ešte raz ďakujem aj milej lektorke a prajem veľa ďalších tvorivých síl.

 
JUDr. Lenka Kočiová, mamina Filipka (MŠ Nejedlého, Bratislava)

JUDr. Lenka Kočiová, mamina Filipka (MŠ Nejedlého, Bratislava)

Dobrý deň, chcem len vyjadriť spokojnosť nad formou online hodín. Sedím stále pri synovi, aby dával pozor, musím povedať, že sme naozaj spokojní, hodiny sú hravé a zábavné. Mám takto prehlad, čo sa deti učia a môžeme si to potom kedykoľvek zopakovať. Ďakujem a prajem pekný deň :) 
 
Miroslav Molčan, 47 rokov, štátna správa

Miroslav Molčan, 47 rokov, štátna správa

BiLingvi centrum navštevujem už vyše roka a hoci som túto jazykovú školu objavil viac-menej náhodou, som tu veľmi spokojný. Najväčším pozitívom výučby je podľa mňa samotná metóda, ktorá núti študentov rozprávať-počúvať, rozprávať-počúvať, rozprávať-počúvať. Žiadne bezduché drilovanie gramatiky, čistá komunikácia s postupným zapracovávaním gramatických kategórií. Ja osobne využívam formu individálneho kurzu, čo umocňuje efektivitu kurzu. Táto jazyková škola je vhodná predovšetkým pre tých, čo sa chcú zbaviť jazykovej bariéry pri používaní cudzieho jazyka. Prepracovaná metóda, ako aj profesionálny a nesmierne milý prístup lektoriek je 100% zárukou, že sa to podarí. Taktiež musím spomenúť, že aj po organizačnej stránke nemám jedinú výhradu. Ústretový prístup, profesionálne jednanie, promtné riešenie akýchkoľvek záležitostí (náhrada vymeškanej hodiny, flexibilitia pri nečakanej zmene termínu a pod...) sú tu absolútne samozrejmé. PS: Keď som bol oslovený s prosbou o napísanie referencie, tak som hneď tušil, že to bude znieť ako platená reklama :-) Ale pravda je taká, že to tak vnímam. Okrem občasného zlého parkovania pred školou v Petržalke, naozaj nemám čo tejto jazykovej škole vytknúť, ale za to oni skutočne nemôžu.

 
Nicol Maderová, Buchhaltung / Accounting

Nicol Maderová, Buchhaltung / Accounting

"Dobrý deň,

ďakujem za Vašu spoluprácu. Spôsob výučby sa mi páčil hlavne v tom, že aj po dlhších vynechaných pauzách som kedykoľvek plynule mohla a vedela nadviazať na hodinu. Lektorka bola vždy milá, pripravená a trpezlivá."

 
Zuzana Joštová

Zuzana Joštová

V BiLingvi navštevujem dva roky individuálny kurz anglického jazyka a výučbu hodnotím veľmi pozitívne. Každá hodina prebieha vo veľmi príjemnej atmosfére a vďaka prístupu lektorky je na hodine vždy priestor na diskusiu. Štýl a metodika výučby umožňuje progres v gramatike ako i v schopnosti komunikovať v cudzom jazyku a zlepšení slovnej zásoby.

S jazykovou školou som veľmi spokojná a odporúčam ju všetkým, ktorí majú záujem zlepšiť si cudzí jazyk živým, dynamickým spôsobom.

 
Tomáš Halán

Tomáš Halán

V jazykovke BiLingvi som našiel príjemný spôsob učenia sa angličtiny. Žiadne stresy, žiadne bifľovanie a k tomu príjemná lektorka Maťka. Počas dvojhodinovky ani len nepomyslím, že som v škole a musím sa niečo učiť. Najpozitívnejšie hodnotím zameranie najmä na konverzáciu. Pritom sa nemusíme striktne držať tém z učebnice, ale rozprávame sa o bežných veciach alebo na témy, ktoré si práve potrebujem precvičiť. Po skončení hodiny mám vždy dobrý pocit a rozhodne to doteraz nebola strata času ani peňazí :)

 
Materna Information & Communications

Materna Information & Communications

Jazyková škola BiLingvi nám umožnila zlepšiť si nemecký jazyk rýchlo, bez stresov, nátlaku a kvalitne. Mali sme problémy s vyjadrovaním a plynulým rozprávaním, a práve naša lektorka nás zbavila týchto nedostatkov. Odporúčame všetkým tým, ktorí sa chcú zlepšiť v jazyku alebo jednoducho začať sa učiť jazyk od základov. Metóda, akou sa u nás vo firme učí, je naozaj formou ľahkého zapamätania si už na hodine. Naša lektorka nám ochotne so všetkým pomôže, je flexibilná, milá a čo je dôležité, na hodiny sa veľmi tešíme.

 
Darina Ostrožovičová, SR senior compliance manager TESCO STORES SR, a. s.

Darina Ostrožovičová, SR senior compliance manager TESCO STORES SR, a. s.

So službami jazykovej školy som nadmieru spokojná, najmä ich flexibilitou a pozitívnym prístupom k výučbe. Rovnako pozitívne hodnotím aj metódu výučby Direct method for English, ktorá prináša rapídny progres v komunikácii a chápaní gramatiky.  

 
Ing. Gabriela Martančíková, PhD.

Ing. Gabriela Martančíková, PhD.

So službami jazykovej školy BiLingvi sme ako rodičia nadmieru spokojní. Naša dcéra kurzy angličtiny navštevuje od 2,5 roka a je vidieť, že po každej novej vyučovacej hodine prichádza domov s novými poznatkami. Najväčšie pozitívum vidím v tom, že dcéra nevníma kurz ako povinnosť, ale každý týždeň sa na vyučovaciu hodinu teší a to najmä vďaka profesionálnemu prístupu lektorky, ktorá vie deti zaujať. Rovnako nás teší, že o angličtinu sa zaujíma aj vo voľnom čase počas bežného dňa, kedy si opakuje slovíčka pomocou pracovného zošita, alebo prostredníctvom LCF English Zone, na ktorú má prístup. Služby jazykovej školy BiLingvi budeme určite využívať aj v budúcnosti a samozrejme ich budeme odporúčať aj našim známym.”

 
pán Viktor Malý, konateľ spoločnosti MALMONT, s.r.o.

pán Viktor Malý, konateľ spoločnosti MALMONT, s.r.o.

Už takmer 2 roky navštevujem individuálny kurz angličtiny v jazykovej škole BiLingvi. Lektorky majú profesionálny prístup a prispôsobujú sa mojim požiadavkám a schopnostiam. Výučba prebieha predovšetkým prostredníctvom konverzácie, čím sa odstraňujú moje bariéry z rozprávania. S angličtinou som spokojný a jazykovú školu BiLingvi môžem len odporučiť.

 
Kika (14), Nina (18) a Ivka (14)

Kika (14), Nina (18) a Ivka (14)

Po 2 rokoch strávených v BiLingvi sme sa naučili viac ako za celých 5 rokov v škole. Hodiny sú hlavne zamerané na konverzácie, čo nám v praxi uľahčilo komunikovať a už sa nehanbíme zapájať do rozhovorov. Spoznali sme tu veľa nových kamarátov. Na našich hodinách je super atmosféra, pretože sú tu veľmi priateľský lektori a učenie je pre nás zábava.

 
p. Jozefína Hrašnová

p. Jozefína Hrašnová

Volám sa Jozefína Hrašnová a som dôchodkyňa. Keď som pred 4 rokmi odchádzala do dôchodku, zvažovala som, čo budem robiť. Mala som vytipovaných viacero aktivít, ale moje rozhodnutie padlo na učenie sa anglického jazyka. Vybrala som si školu – BiLingvi vzdelávacie centrum v Trnave. Na prvé hodiny som chodila s malou dušičkou. Budem stíhať? Budem schopná držať krok s ostatnými spolužiakmi? Nebudem na príťaž? Takéto myšlienky mi chodili po rozume. Ale moje obavy sa časom rozplynuli. Vďaka príjemným zamestnancom tejto školy a najmä vďaka našej trpezlivej pani učiteľke Kristínke som tu už tretí rok. Teším sa na každú jednu hodinu, pretože tu vládne uvoľnená atmosféra a dobrá pohoda. Spolu so spolužiakmi Táňou a Mariánom si užijeme aj kopec zábavy. Vyhovuje mi spôsob vyučovania Direct method for English, lebo na hodinách veľa rozprávame v angličtine. Moje jazykové schopnosti sa zlepšili a pri vycestovaní do zahraničia som schopná sa lepšie dorozumieť, čo je vlastne mojím cieľom. Vrelo odporúčam trénovať svoj mozog učením sa cudzieho jazyka v BiLingvi.

 
MUDr. Verata Maková

MUDr. Verata Maková

Chcem sa poďakovať celému BiLingvi centru a hlavne slečnám učiteľkám za skvelý prístup. V novej bilinguálnej škôlke Zuzka všetkému rozumie a čudovali sa,že mavála len jednu hodinu angličtiny týždenne.

 
p. Eva Kováčová, mamina Tomáška

p. Eva Kováčová, mamina Tomáška

Vyučovanie, keď sa to dá vôbec nazvať vyučovaním, je pre deti motivujúce, zábavné a plné zaujímavých pomôcok. Spievanie, skákanie, hranie hier je pre môjho syna to najlepšie na udržanie koncentrácie. Úžašný prístup pani lektorky dalo môjmu synovi vždy chuť učiť sa nové a nové veci! BiLingvi je naozaj SUPER!!!

 
Šišovská Tatiana, študentka vysokej školy

Šišovská Tatiana, študentka vysokej školy

Kurzy anglického jazyka vo vzdelávacom centre BiLingvi navštevujem 6 mesiacov. Príjemná atmosféra, málo študentov a skvelá lektorka Saša mi pomáhajú odbúravať strach z rozprávania. Učenie formou Direct metódy a neustála komunikácia mi vyhovuje a vždy sa teším na každú ďaľšiu lekciu. Odporúčam všetkým tým, ktorí si chcú rozšíriť svoje jazykové vedomosti.

 
p. Silvia Mitická, mamina Kubka

p. Silvia Mitická, mamina Kubka

Hodiny v BiLingvi sa mi veľmi páčili, lektorka mala na každú hodinu pripravené množstvo materiálu, veľa pohybových hier. Páčilo sa mi, že k prebratým veciam sa vracali pri rôznych hrách a tým sa vlastne učili. Oceňujem hlavne lektorku, jej láskavý prístup k deťom a to, že celú hodinu vedela udržať deti v pozornosti. A deti si pri nej ani neuvedomovali, že sa učia.

 
p. Milica Hagarová, mamina Paľka

p. Milica Hagarová, mamina Paľka

Systém výučby (opakovanie prebraného učiva na ďalších hodinách) dobrý, netreba sa jazyku doma veľmi venovať, pamätá si. Vyučujúca zapája všetky deti. Deti sa na hodinu tešia ( aspoň moje).

 
Bohuš Butaš

Bohuš Butaš

Spôsob tejto výučby mi vyhovuje, na hodinách sme stále aktívni. Je tu pozitívna atmosféra. Už od prvej hodiny medzi sebou komunikujeme v angličtine, čo mi pomáha osvojiť si tento jazyk.

 
p. Adamčová, mamina Ady

p. Adamčová, mamina Ady

Naša dcéra má 2roky a chodíme sem už 1 rok, odporúčam každému. Na deti sa angličtina super lepí. Pani učiteľka je zlatá a deti sa tu dobre cítia.

 
Zdenka Slezáková

Zdenka Slezáková

Výučba tohto typu mi plne vyhovuje. Počas hodín aktívne komunikujeme. Na hodinách sa nám striedajú dvaja lektori, čo je pre mňa super, pretože sa naučím porozumieť viacerým prízvukom. Prostredie je príjemné a táto výučba je pre mňa veľkým prínosom.

 
p. Tabačeková, mamina Leušky a Lucky

p. Tabačeková, mamina Leušky a Lucky

Veľmi príjemné prostredie, milé lektorky a podnetné aktivity pre obe moje dcérky.

 
p. Mgr. Zuzana Devera, mamina Sophie

p. Mgr. Zuzana Devera, mamina Sophie

S prácou jazykovej školy BiLingvi sme ako rodičia 5-ročnej dcéry veľmi spokojní. Po negatívnych skúsenostiach s predchádzajúcou jazykovou školou, keď dieťa po dvojročnej výučbe nielen že nepokročilo, ale aj zabudlo slovnú zásobu, ktorú nadobudlo vo veku dvoch rokov, oceňujeme profesionálny prístup učiteľov z BiLingvi. Naša dcéra po dvoch mesiacoch výučby skladá jednoduché vety v angličtine, zaujíma sa o to, ako sa čo povie po anglicky, spieva si po anglicky a chce sa učit po anglicky. Sme mimoriadne spokojní.

 

Diplom

Naše služby využili: