• Facebook
 • Instagram
 • Youtube
Jazyková škola Bratislava a Trnava | Bilingvi
Bezplatné
ukážkové
hodiny
TU Ukážkové hodiny

Letné tábory 2024

Tešíte sa na leto? My v BiLingvi sa už nevieme dočkať! Pripravujeme skvelý program plný pohybu, tvorivých dielničiek a samozrejme ANGLIČTINY. Tak čo, milí táborníci, vidíme sa tento rok?

Ponuka na leto 2024

Celodenný tábor - 169 eur (8:00-16/16:30, desiata, obed, olovrant, pitný režim)

Poldenný tábor - 99 eur (8:00-12:00, desiata a pitný režim)

*k poldennému táboru je možné zakúpiť obed v cene 6 eur/deň

**možný príchod od 7:45, po dohode je možný skorší príchod (pred 7:45) za príplatok 5 eur/deň

Kde prebiehajú naše tábory?

Všetky turnusy prebiehajú v našej trnavskej jazykovke, ktorú nájdete na adrese BiLingvi vzdelávacie centrum, Ferka Urbánka 16, Trnava (pri Maxe). Počas celého turnusu sa nachádzame len v priestoroch jazykovky.

V akých termínoch prebiehajú tábory? 

Tento rok sme si pre vás pripravili turnusy plné zábavy! 

 • 8.7.-12.7.2024
 • 29.7.-2.8.2024
 • 5.8.-9.8.2024
 • 12.8.-16.8.2024
 • 19.8.-23.8.2024

Aký je vekový limit detí v tábore?

Tábor je určený pre deti vo veku od 3 do 10 rokov. Máme veľmi dobrú skúsenosť aj s mladšími škôlkarmi, ktorým počas tábora venujeme zvýšenu pozornosť a dohliadame na bezpečnosť. Starší škôlkari a školáci si, samozrejme, tiež prídu na svoje vďaka množstvu aktivít, ktoré sme si pre nich pripravili.

Kto vedie celý tábor?

Tábor vedú naše šikovné lektorky, ktoré majú niekoľkoročné skúsenosti s deťmi. Deti, ktoré k nám chodia na kurzy, ich poznajú práve z kurzov angličtiny alebo z minuloročných táborov. Okrem lektoriek na tábore nájdete vždy aj niektorú kolegyňu z manažmentu, ktorá dohliada na organizačné záležitosti a je k dispozícii deťom i rodičom v prípade potreby. 

Aký je program?

Program tohtoročného tábora sa nesie v štýle Ostrov pokladov. Pre deti si pripravujeme množstvo pohybových aktivít a súťaží. V záhrade máme trampolínu, šmykľavky, hojdačky, lopty, futbalové bránky a spolu si postaváme aj bunker - deti sa môžu do sýtosti vyblázniť. Jeden z dní bude poriadne mokrý - na deti čaká mimoriadne obľúbená vojna s vodnými balónikmi a pištolkami (deti si prinesú z domu plavky a uteráčik, tieto info dostanete v pokynoch pred nástupom na turnus). Súčasťou tábora sú aj tvorivé dielničky - každý deň si s deťmi niečo vyrobíme, aj tu sa budeme pridŕžať našej tohtoročnej témy. A samozrejme, netreba zabudnúť na ANGLIČTINU! Deti každý deň absolvujú 2 hodinky angličtiny (pri poldennom tábore je to 1 hodina doobeda). Na angličtinu sú deti rozdelené do skupín podľa veku. Angličtinu zapájame aj do ostatných aktivít, ktoré počas dňa robíme. Program prispôsobujeme podľa vekového priemeru detí tak, aby sme sa všetci zabávali. :) 

Bližšie informácie o programe z minulého roka nájdete v tomto článku

Prihlásenie do tábora

Prihlášku do tábora môžete vyplniť tu: 

https://forms.gle/URjPxmTB8vmBd6ky7

Nepremeškajte špeciálnu zľavu 10€ z ceny tábora, ktorá platí pri prihlásení do 31.5.2024!

Otázky, ktoré sa nás zvyknete pýtať pri prihlásení

 • Ak dieťa ochorie pred táborom a nebude môcť nastúpiť, čo sa stane s uhradenou sumou?

Takéto prípady riešime individuálne, ale vždy sa s nami dá dohodnúť. :) Môžete si vybrať buď iný turnus, alebo si uhradenú sumu prenesiete na kurz angličtiny.

 • Môžem si na tábor uplatniť rekreačný poukaz? 

Z našej strany to možné je, odporúčame vám informovať sa aj u zamestnávateľa. Ak si chcete poukaz uplatniť, prosím, vyplňte túto možnosť aj v prihláške, prípadne nás o tom informujte ešte pred tým, ako budete tábor uhrádzať.

 • Deti v škôlkarskom veku chodia po obede spať?

Nie, našich škôlkarov nedávame spinkať. Všetci máme spolu poobedný oddych pri rozprávke. K dispozícii máme veľkú miestnosť s premietačkou, vankúše a tulivaky. Každé dieťa má svoje miesto na odpočinok a sledovanie rozprávky, tí najmladší si zvyknú pri rozprávke aj pospinkať (v takom prípade dieťa po skončení rozprávky nebudíme, čakáme, kým sa samé nezobudí). Uvedomujeme si, že táto možnosť nemusí vyhovovať všetkým, z toho dôvodu sme do našej ponuky zaradili aj poldenné tábory. :)

 • Nie som si istý/istá, či moje dieťa vydrží na celodennom tábore kvôli nízkemu veku. Ako mám v takom prípade postupovať?

Vaše dieťa môžete prihlásiť na poldenný tábor. Ak sa mu bude prvý deň páčiť, môžete si doplatiť celodenný tábor na zvyšné dni aj na mieste. 

V prípade ďalších otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0918 827 059 alebo mailom trnava@bilingvi.sk.

Video z roka 2020: 

Mám záujem o kurz

Viac informácií

 

Naše služby využili: