• Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Jazyková škola Bratislava a Trnava | Bilingvi
Bezplatné
ukážkové
hodiny
TU Ukážkové hodiny

Študijný pobyt v Salisbury

Nevieš si predstaviť učenie sa angličtiny bez pobytu v anglicky hovoriacej krajine a chceš chodiť s angličtinou spávať a ráno sa s ňou zobúdzať? Tak vyskúšaj anglicky spíkujúce zájazdy made in Salisbury, v meste dýchajúceho stredovekom.

Jazykové zájazdy v Salisbury sú zabookované pre všetkých vo veku 13 až 18 rokov. Táto cool expedícia nabitá angličtinou ti ponúka 20 lekcii všeobecnej angličtiny, ubytko v anglicky hovoriacej rodine, plnú penziu (raňajky, večera, obedový balíček), transport z letiska a späť, cestovné a zdravotné poistenie, týždenný cestovný lístok a telefón so Simkou pre učiteľa.

Tvojimi koučmi budú samozrejme učitelia, ktorí sú rodení Angličania. Na začiatku si ťa trošku preskúšajú, ale nemaj obavy, úvodný zaraďovací test zmákneš bez problémov. Vyučko je založené na metóde CLIL, čo v preklade znamená, že od začiatku budeš vnímať jazyk priamo v kontexte a tvoje vyjadrovacie schopnosti a komunikácia sa závratným tempom vyšvihnú až k oblakom. To aký si PROFIK budeš môcť ukázať všetkým doma, lebo certifikát o absolvovaní kurzu je tiež súčasťou tohto celého dobrodružstva.

Kufre si zbaľ na 7 nocí/8 dní (1 týždeň) a nastúp do lietadla anglický jazyk v smere Salisbury s pravidelným odchodom v mesiacoch október – máj alebo jún – september. Ak budeš free v mesiacoch október až máj, tak cena zájazdu je £350 na týždeň. V prípade ak budeš chcieť zabiť nudu už cez prázdniny, tak si priprav £399-librový batoh na týždeň. V cene však nie je zarátaná doprava, a preto ti odporúčame si priniesť vreckové okolo £50 na týždeň.

Zatiaľ to vyzerá na riadnu nudu, čo? Neboj sa, my nie sme žiadne B-čka a ako eso vyťahujeme z rukáva bohatý program. Ako zahrievacieho kolo sme pripravili poobedné či večerné aktivity (bowling, karaoke, kino, prehliadka mesta) a samozrejme shopping, aby si mohol mame, babke a všetkým frendom doniesť nejaký ten suvenír. Ak by si ešte stále vládal s dychom, tak tu máme pre teba jednu celodennú exkurziu do Londýna, Southamptonu, Bathu, Bristolu, Cardiffu, Windsoru, Longleat Safari Parku, Oxfordu alebo si môžeme dať pokec na prechádzke po Salisbury.

Ubytovanie sa ti zaiste bude tiež veľmi páčiť. V hostiteľskej rodine ťa privítajú ako najvzácnejšiu návštevu a pripravia ti kráľovskú plnú penziu. Škola je väčšinou vzdialená od domu do 20 minút, čiže na krátkej prechádzke môžeš obdivovať krásy anglického mestečka. Keby ťa náhodou skolila únava z nabitého programu, tak môžeš porovnať komfort mestských autobusov s tými našimi alebo zažiť krátky rodinný výlet do školy s tvojimi hostiteľmi. Každá hosťovská rodina má certifikát bezpečnosti a každý pobyt zahŕňa poistenie Studentguard, pretože tvoja bezpečnosť je aj naša priorita.

Poď zabiť dve muchy jednou ranou a staň sa TOP English spíkrom. Hlavne neváhaj a prihlás sa, lebo za chvíľu odlietame!

Mám záujem o kurz

Viac informácií

 

Naše služby využili: